Do Łeby przyjadą znani autorzy książek

08 sierpnia 2012r. | Drukuj

Już 11 i 12 sierpnia w Łebie odbędzie się niezwykła impreza pn. „Lato z książką”. Oprócz wspaniałej literatury na uczestników będą czekać liczne atrakcje m.in. pokaz parzenia kawy przygotowany przez baristów czy Strefa Silent Book czyli możliwość wysłuchania wybranych bestsellerów wydawnictwa Zysk i S-ka w wersji audio.

fot. ŁukaszH

Impreza odbędzie się przy Kapitanacie Portu Łeba, przedłużenie ul. Kościuszki, pasaż spacerowy na plażę wschodnią A. Otwarcie jest planowane na godzinę 12.00. Goście będą mieli okazje spotkać się z popularnymi autorami, których dzieła publikuje Wydawnictwo Zysk i Spółka oraz zapoznać się z najnowszymi przebojami literackimi. W Łebie pojawią się m.in. Sławomir Cenckiewicz, Jacek Pałkiewicz, Małgorzata Kalicińska oraz Zofia Kucówna. Autorzy przedstawią swoje najnowsze książki i odpowiedzą na pytania czytelników. Impreza skierowana jest zarówno do osób dorosłych jak i dzieci.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Zysk i S-ka.


Opublikowano w: LęborkPublicystyka
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz