W najbliższy weekend wystąpią legendy rocka

07 sierpnia 2012r. | Drukuj

Uriah Heep , Thin Lizzy oraz Paul Rodgers wystąpią podczas sierpniowych koncertów Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty pod Słupskiem. Atrakcją będą też koncerty Perfectu i Budki Suflera.

fot. Mat. prasowe: Thin Lizzy

6. Festiwal Legend Rocka, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w amfiteatrze Doliny Charlotty jak zwykle przyciągnie tłumy fanów. Podczas pierwszej odsłony tegorocznego Festiwalu Legend Rocka 13 i 14 lipca w nowym – powiększonym i odnowionym amfiteatrze pojawiły się gwiazdy największego formatu – muzycy z zsepołu The Doors:  Ray Manzarek i Robby Krieger
Teraz  druga odsłona festiwalu, która rozpocznie się w najbliższy piątek. Jako pierwszy wystąpi polski zespół  Acid Drinkers. Pierwszy dzień zamknie występ znakomitej irlandzkiej grupy, wykonującej klasyczny hard rock oraz heavy metal – Thin Lizzy.
Kolejny wieczór rozpocznie polska legenda Budka Suflera. Następnie na scenie w Dolinie Charlotty wystąpi prekursor  heavy metalu – Uriah Heep.
Ostatni dzień festiwalu otworzy Perfect, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Po nim na scenie pojawi się znakomity brytyjski wokalista i autor tekstów związany głównie z gatunkiem białego bluesa, współpracujący w latach 2004-2009 z zespołem Queen – Paul Rodgers, który po raz pierwszy wystąpi w Polsce.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz