Na plaży w Rowach znaleziono ciało mężczyzny

06 sierpnia 2012r. | Drukuj

Dziś rano w Rowach turyści znaleźli ciało 50-letniego mężczyzny. Był to mieszkaniec Małopolski, który wraz z rodziną wypoczywał na Pomorzu.

fot. CC/Wikimedia

Mężczyzna zaginął wczoraj około południa. Wszedł do wody, aby się wykąpać. Po jego godzinnej nieobecności zaniepokojona rodzina zawiadomiła służby ratownicze. W poszukiwaniach wzięli udział miejscowi ratownicy wodni, straż pożarna, a także policja i siły ratownicze z Ustki. Po kilkunastogodzinnych działaniach, z powodu pogorszenia pogody przerwano poszukiwania. Miały być wznowione dziś z udziałem płetwonurka jednak prędzej morze oddało ciało topielca.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w śmierć mężczyzny nie ingerowały osoby trzecie. Krew w uszach i w oczach świadczy o tym, że pięćdziesięciolatek musiał być poddany silnemu ciśnieniu w głębi morza.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz