Czarownice przejmą władzę w gminie Wicko

04 sierpnia 2012r. | Drukuj

W sobotę, 4 sierpnia rozpoczną się Dni Gminy Wicko. Będzie barwnie i wesoło. Imprezę rozpocznie parada czarownic z Wicka do Charbrowa. Panie w kolorowych strojach będą eksponowane na specjalnie pomalowanych na tę okazję platformach samochodów.

mat. prasowe

W czasie sobotniego świętowania uczestników czekają liczne atrakcje. Organizatorzy przygotowali widowisko teatralne Czary Mary z Teatrem Władca Lalek, będą również występy laureatów konkursu „Talenty Naszej Gminy”. Zostaną także rozstrzygnięte konkursy na czarownicę/czarodzieja roku 2012, na najładniejszą posesję oraz na proekologiczny pojazd w konkursie „Jazda na byleczym”. Poza tym goście będą mogli wziąć udział w loterii fantowej oraz obejrzeć występy artystyczne. Gwiazdą wieczoru jest Ania Wyszkoni, która zagra o godzinie 21.00.

W niedziele o godzinie 15.00 samorządowcy z kilku sąsiadujących z Wickiem gmin będą walczyli ze sobą w turnieju gmin „WROTA”. Nie będzie to jednak rywalizacja siłowa…Dni Gminy Wicko zakończą występy lokalnych artystów.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. Maria pisze:

    szkoda że to tylko zabawa chciałabym spotkać prawdziwe czarownice takie , które żyły za czasów króla Artura

  2. Żega pisze:

    Pewne jest, że się zachwycę, kiedy spotkam znajomą Czarownicę. I już wtedy, od tej pory, będę spędzał z nią wieczory…

Dodaj komentarz