Rumia: Wycieczki na Kaszuby

25 lipca 2012r. | Drukuj

Miejski Dom Kultury przy ul. Mickiewicza w Rumi oraz Dom Kultury Sm Janowo organizują wycieczki autokarowe na Kaszuby. Termin 26, 27 lipca, liczba miejsc jest ograniczona.

fot. GK/Kaszubski Park Etnograficzny

W tym tygodniu oba rumskie domy kultury: miejski i „Janowo” organizują w ramach Akcji Lato dwie wycieczki autokarowe na Kaszuby dla dzieci pozostających w mieście na czas wakacji. Pierwsza wycieczka organizowana przez Dom Kultury „Janowo”, odbędzie się w czwartek, 26 lipca 2012r., będzie to wycieczka autokarowa do Łeby. W planie wyprawy są: zwiedzanie wydm i Jurajskiego Parku Dinozaurów oraz rejs statkiem. Zbiórka o godz. 8.30 przy Domu Kultury „Janowo” przy ul. Pomorskiej 11. Natomiast Miejski Dom Kultury, dzień później – w piątek, 27 lica br. –  zaprasza na wycieczkę do Wieżycy i na wieżę widokową, do Wdzydz i Kaszubskiego Parku Etnograficznego oraz na kąpielisko, a na końcu do Leźna. Na obie wycieczki należy zapisać się wcześniej.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Ania pisze:

    Skansen we Wdzydzach Kiszewskich to obowiązkowy punkt do zwiedzenia dla każdej osoby odwiedzającej Kaszuby.

    Pięknie położony i bez komercji jak to jest w Szymbraku już.

Dodaj komentarz