Ponad trzystu zawodników Biegu św. Jakuba

24 lipca 2012r. | Drukuj

W dwunastej edycji Ulicznego Biegu św. Jakuba Apostoła w Lęborku wzięło udział 339 zawodników. To dobry wynik, biorąc pod uwagę niepewną pogodę jaka panowała w ostatnim czasie na Pomorzu.

fot. Sławomir Łukaszuk

W tym roku najszybciej z czasem 0:30:25 do mety dobiegł Michał Kaczmarek z Aleksandrowa Łódzkiego, reprezentujący klub WKS Grunwald Poznań. Wśród lęborczan najlepszą pozycję wybiegał Piotr Pobłocki, finiszując na piątym miejscu i jednocześnie pierwszym w swojej kategorii wiekowej mężczyzn 40 – 49 lat. Wśród kobiet triumfowała Aleksandra Lisowska z Olsztyna. Najstarszym zawodnikiem był 71-letni Henryk Skórka z Gdańskiego Klubu Morsów.

Biegacze rywalizowali na ulicach Lęborka, ścigając się po trasie liczącej 10 km. Jest ona atestowana i składa się z 4 okrążeń. Na zwycięzców czekały nagrody finansowe.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz