Łeba rozdaje piasek za darmo

24 lipca 2012r. | Drukuj

Osoby, które chciałyby utworzyć na swoim terenie własną plażę, boisko do gry w siatkówkę czy piaskownicę z prawdziwego morskiego piasku mogą skorzystać z niecodziennej oferty Łeby.

fot. sxc.hu

Otóż miasto proponuje darmowy piasek, zarówno samorządowcom, firmom jak i osobom prywatnym. Szlachetność tego nadmorskiego kurortu jest spowodowana tym, że wiatr nawiewa zbyt duże ilości piasku na plażę zachodnią, co grozi jego przesypywaniem się do kanału portowego. Stąd pomysł, aby jego nadmiar rozdać.

Aby móc zabrać piasek z plaży należy zgłosić się do Urzędu Morskiego w Słupsku. Pismo o wydanie zezwolenia na wjazd na plażę należy skierować do dyrektora urzędu. Jedyną kwotą, jaką trzeba uiścić jest cena znaczka opłaty skarbowej – 82 zł, który musimy wykupić przy składaniu wniosku. Ale sam piasek jest oczywiście za darmo.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. eko pisze:

    tego nie powinno się robić !

Dodaj komentarz