Zmarł mężczyzna pobity przez nastolatków

21 lipca 2012r. | Drukuj

Zmarł pobity przez nastolatków pracownik ochrony Schroniska dla Nieletnich w Chojnicach. Mężczyzna został ciężko ranny podczas ucieczki czterech chłopców z placówki. Wszyscy zostali zatrzymani.

fot. GK

Nie żyje pobity przez czterech nastolatków pracownik ochrony Schroniska dla Nieletnich w Chojnicach – poinformował prokurator rejonowy Mirosław Orłowski. Mężczyzna od poniedziałku był leczony w chojnickim szpitalu. Trafił tam w bardzo ciężkim stanie – miał poważny uraz głowy i mózgu. Był operowany. Kierownik warsztatu – drugi z pobitych mężczyzn, który ma złamane żebro, wraca do zdrowia.

Zarzuty w śledztwie prowadzonym przez prokuraturę w Chojnicach przedstawiono dotychczas 17-latkowi z Gdańska. Chłopak jest podejrzany o czynną napaść na funkcjonariusza publicznego, której skutkiem był ciężki uszczerbek na zdrowiu i śmierć, za co grozi od dwóch do 12 lat więzienia. W minioną środę sąd aresztował go na 3 miesiące.


Opublikowano w: ChojnicePublicystykaRegionWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz