Trwają przygotowania do Lęborskich Dni Jakubowych

19 lipca 2012r. | Drukuj

Przez trzy dni Lębork będzie tętnił życiem od rana do wieczora. A wszystko przez coroczne święto miasta – Lęborskie Dni Jakubowe. Na Placu Pokoju powstaje już główna scena, a miasto informuje mieszkańców o utrudnieniach drogowych.

fot. GK

Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku ostrzega mieszkańców informując o zmianach w organizacji ruchu jakie zostaną wprowadzone na czas imprezy. Od piątku do niedzieli plac Pokoju, część ulicy Waryńskiego, Orzeszkowej, Kard. S. Wyszyńskiego, ul. Armii Krajowej zostaną wyłączone z ruchu samochodowego. Objazd do placu Spółdzielczego zostanie poprowadzony ulicami: Młynarską, Długosza i Waryńskiego.

W sobotę 21 lipca w godz. 1600 – 1730 w związku z odbywającym się XII Biegiem Ulicznym św. Jakuba zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice: Staromiejska, Armii Krajowej, Okrzei, Słowackiego, I Armii Wojska Polskiego, plac Pokoju.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz