Lady Gaga u nas

26 listopada 2010r. | Drukuj

Obciachowa i fascynująca – krytycy sprzeczają się czy to wielki talent czy podróba. W  piątek wieczorem na  jej koncert w Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu przyszło 11 tysięcy fanów.

Fot. ladygagaonline.net

Lady Gaga to Stefani Joanne Angelina Germanotta urodzona w 1986 roku  w Nowym Jorku – amerykańska piosenkarka i skandalistka. Dziś wystąpi w nowej hali Ergo Arena. W ciągu minionych dwóch lat zrobiła oszałamiającą karierę  w świecie popkultury. Jej przeboje są grane w stacjach tv, rozgłośniach, i dyskotekach na całym świecie.

Fot. todaynetwork.com.au

Do Polski „wpadła” tylko na dwie godziny. Po koncercie natychmiast wróciła samolotem do Berlina, gdzie zamówiła nocleg. Jej 150-cioosobowa ekipa i 30 ciężarówek sprzętu dotarły do Sopotu już kilka dni temu. Wieczorem na koncert Lady Gaga przyszło 11 tysięcy fanów. Biletów, ktore kosztowały 270 zł, brakowało już wiele tygodni temu.

Fot. AP/Matt Sayles


Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Marian pisze:

    Lady Gaga rozsławiła Gdańsk i Sopot, ale chyba nie w jej kierunku zmierza zachodnia cywilizacja?
    Marian

Dodaj komentarz