Wypadek w Redzie. 3 osoby nie żyją

16 lipca 2012r. | Drukuj

Dzisiaj około godziny 9.00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Redzie doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy wjechał pod pociąg relacji Hel – Gdynia. 3 osoby nie żyją.

fot. sxc.hu

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Redzie przy ulicy Polnej. – Pociąg zderzył się z samochodem osobowym – informuje st. asp. Zenon Frankowski, rzecznik powiatowej straży pożarnej w Wejherowie. – W samochodzie były 3 osoby w wieku 47 – 49 lat, wszystkie zginęły – dodał. Dwie osoby zginęły na miejscu, jedna była reanimowana, ale reanimacja się nie powiodła – podają służby. Jak poinformował Leszek Lewiński z PKP PLK – Samochód wymusił pierwszeństwo i wjechał na przejazd. Spośród pasażerów pociągu nikt nie ucierpiał. Ruch pociągów w tym miejscu jest wstrzymany, będzie zorganizowana komunikacja zastepcza – dodaje Lewiński. Rzecznik prasowy pomorskiej straży pożarnej Tadeusz Konkol poinformował, że na miejscu wypadku jest pięć zastępów strażaków.


Opublikowano w: PublicystykaWejherowoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz