Beach Ball Tour 2012 powraca na plażę w Ustce

13 lipca 2012r. | Drukuj

Drugi turniej Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej odbędzie się w ten weekend na plaży w Ustce. Pierwszy turniej przyniósł sporo niespodzianek, więc najbliższe zmagania zapowiadają się niezwykle ciekawie.

fot. sxc.hu

Podczas ubiegłotygodniowej inauguracji Beach Ball Tour 2012 w Ustroniu Morskim dość nieoczekiwanie zwyciężyła para Grzegorz Klimek, Piotr Kantor, która przebijała się do turnieju głównego przez eliminacje. Sporą niespodzianką było szybkie odpadnięcie aktualnych Mistrzów Polski Sebastiana Sobczaka i Piotra Janiaka. W Ustce nie będą mieli oni jednak okazji do rehabilitacji, ponieważ będą bronić tytułu Akademickich Mistrzów Europy w Cordobie.

Mimo ich braku  turniej będzie silnie obsadzony. Po raz pierwszy nad polskim morzem zaprezentuje się para Damian Wojtasik, Jarosław Lech, która startowała na turniejach CEV. O końcowy sukces na pewno powalczy para Michał Makowski, Dawid Popek, która w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze na międzynarodowej arenie. Po dobrym występie i drugim miejscu w Ustroniu Morskim do grona ścisłych faworytów należy zaliczyć rozstawionych z numerem pierwszym Dominika Witczaka i Rafała Matusiaka.  Do głosu coraz śmielej dochodzą młodzi zawodnicy. Łukasz Kaczmarek i Sebastian Kaczmarek stanęli na najniższym stopniu podium w Ustroniu Morskim a para Maciej Kosiak , Maciej Rudol była tuż za nim. Można spodziewać się, że w Ustce emocji i wysokiego poziomu spotkań z pewnością nie zabraknie.

Kolejny turniej Beach Ball Tour 2012 będzie szansą dla par, które nie wystartowały w Ustroniu, a dla faworytów możliwość potwierdzenia wysokiej formy. W ten weekend na plaży w Ustce nie będzie można narzekać na brak emocji i dobrej siatkówki. Serdecznie zapraszamy.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz