Wakacyjna Rumia – będzie biesiada

12 lipca 2012r. | Drukuj

Rumia oferuje wiele atrakcji w okresie letnim. Już w najbliższą sobotę 14 lipca o godzinie 16.00 w parku przy ul. Starowiejskiej, przy Miejskim Domu Kultury rozpocznie się impreza plenerowa „Letnia Biesiada”. Gwiazdą wieczoru będzie laureatka pierwszej polskiej edycji programu „Idol” Alicja Janosz.

mat. prasowe

29 lipca w niedziele o godzinie 16.00 w tym samym parku odbędzie się koncert Orkiestry Dętej z Pucka. Poza tym 5 sierpnia w godzinach 15.00 – 22.00 również w parku przy ul. Starowiejskiej będzie miał miejsce „Jarmark Kaszubski”. W programie imprezy są występy zespołów kaszubskich, konkursy, uczestnicy będą mogli przy stoiskach nabyć ludowe wyroby, będzie również park rozrywki. Gość wieczoru to zespół Baciary.

W sobotę 25 sierpnia o godzinie 14.00 w Skateparku przy ul. Krzywoustego  rozpoczną się zawody z okazji Dnia Deskorolki. Oprócz tego w miesiącach lipiec i sierpień odbędą się liczne Koncerty Organowe w kościele NMP Wspomożenia Wiernych.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz