Koszmar dziecka – lekarz nie uwierzył

12 lipca 2012r. | Drukuj

Szpital w Bytowie odmówił udzielenia pomocy ukąszonemu przez żmiję dziecku. Zgodnie z relacją matki dziewczynki lekarz po rozmowie z dzieckiem stwierdził, że to nie mogła być żmija. Sprawa ma trafić do sądu.

12-letnia dziewczynka została ukąszona przez żmiję pod domem w miejscowości Bawernica na Kaszubach. Wracała do domu przez podwórko zarośnięte wysoką trawą. Matka zawiozła córkę do szpitala w Bytowie. Po rozmowie z dziewczynką, która powiedziała, że ukąsiła ją czerwona żmija, lekarz stwierdził, że to niemożliwe. Pytał m.in. o to jak wyglądała i ile miała nóg. Potem kazał jechać z dzieckiem na badania do Słupska. Dziś rzeczniczka bytowskiego szpitala wyjaśnia, że zdaniem lekarza żadne objawy nie wskazywały na ukąszenie żmii. Odmiennego zdania są lekarze w Słupsku, którzy natychmiast udzielili dziecku właściwej pomocy. Teraz szpital w Bytowie czeka kontrola. Sprawa ma trafić do sadu.

fot. Wikipedia/Marek Szczepanek


Opublikowano w: BytówPublicystykaRegionSłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. ja pisze:

    To jest ewidentnie sprawa dla prokuratora!

Dodaj komentarz