Internet na plaży w sześciu kurortach

11 lipca 2012r. | Drukuj

Od 1 lipca do końca wakacji plażowicze w sześciu nadmorskich kurortach mogą za darmo łączyć się z siecią dzięki zainstalowanym tam hotspotom.

fot. Wifi express

Strefy darmowego internetu pojawiły się w Sopocie, Juracie, Kołobrzegu, Rewalu, Łebie i Ustce. Każda ze stref została wyposażona w namioty, leżaki i pufy, dzięki czemu plażowicze mogą surfować po internecie w komfortowych warunkach i niezależnie od pogody. Akcja prowadzona jest w ramach „ING Plaże WiFi”, potrwa do końca wakacji, jest częścią rozpoczętej w grudniu 2011 r. kampanii ING Banku Śląskiego „WiFi Express”. Na ING Plażach WiFi zostały zamieszczone także totemy z kodami QR, dzięki którym na smartfonie lub tablecie można sprawdzić najciekawsze atrakcje w okolicy, prognozę pogody czy posłuchać muzyki.

Plażowicze będą mogli nie tylko surfować po internecie, ale także na desce. W każdej ze stref przez jeden weekend wakacji dostępna będzie bezpłatna szkoła windsurfingu ING, w której zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy. Aby skorzystać z sieci wystarczy spośród dostępnych sieci połączyć się z ”ING WIFI”.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz