Zagrają w siatę na piasku

11 lipca 2012r. | Drukuj

Już 14 lipca na kompleksie rekreacyjnym Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy 9 Maja 1 w Lęborku, odbędzie się pierwszy wakacyjny turniej siatkówki plażowej. Rywalizacja przebiegnie w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie gimnazjów i uczniowie szkół ponadgimnazjlanych.

mat. prasowe

Tydzień później, 21 lipca, odbędzie się Jakubowy Turniej Siatkówki Plażowej. Będzie to już 5.jubileuszowa edycja. Na turniej zapraszamy wszystkich chętnych, rozgrywki będą prowadzone w kategorii OPEN. Początek rozgrywek o godz. 10:00, zapisy na 15 min przed rozpoczęciem.

Ostatni turniej rozegrany zostanie 25 sierpnia, będzie to turniej młodzieżowy, kończący zmagania siatkarzy młodzieżowych.

Udział we wszystkich turniejach jest bezpłatny. Organizatorzy: Urząd Miasta Lęborka, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Na zwycięzców czekają nagrody i trofea.

Więcej informacji: [email protected]

Wszystkie trzy turnieje maja na celu integrację lokalnego środowiska sportowego jak również zachęcenie mieszkańców naszego miasta do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Terminarz:

  • 14 lipca – I młodzieżowy turniej siatkówki plażowej (kategoria gimnazja i ponadgimnazjalne)
  • 21 lipca – V Jakubowy Turniej Siatkówki Plażowej (kategoria OPEN)
  • 25 sierpnia – II młodzieżowy turniej siatkówki plażowej (kategoria gimnazja i ponadgimnazjalne)

Turnieje rozpoczynają się o godzinie 10:00, zapisy – 15 min. przed rozpoczęciem.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz