Nocna akcja ratunkowa na Helu

09 lipca 2012r. | Drukuj

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Władysławowa uratowali dziś w nocy mężczyznę, który wpadł do basenu portowego w Helu. 24-letniemu mieszkańcowi powiatu tczewskiego na szczęście nic się nie stało.

www.morski.strazgraniczna.pl

Tuż po północy patrolujący rejon helskiego portu strażnicy graniczni zostali powiadomieni, że w wodzie znajduje się człowiek, który wzywa pomocy. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do akcji ratunkowej, rzucili mężczyźnie linę i z jej pomocą wydostali 24-latka. Jak się okazało, był to członek załogi jednego z jachtów cumujących w porcie. Mężczyzna stwierdził, że nie potrzebuje pomocy lekarskiej i chce wrócić na jacht. Przekazano go kapitanowi jednostki, który oświadczył, że zaopiekuje się załogantem i w razie potrzeby wezwie pomoc. O zdarzeniu poinformowano Kapitanat Portu Hel.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz