Od dzisiaj kolejki SKM kursują rzadziej

09 lipca 2012r. | Drukuj

Z dniem dzisiejszym trójmiejskie SKM-ki będą kursować z mniejszą częstotliwością. Nowy rozkład będzie ważny do września.

fot. GK

Nowy rozkład pociągów wydłuży o parę minut podróż. Co 10 minut, a nie co 7 i pół minuty, jak to było do dzisiaj będą odjeżdżać pociągi w godzinach szczytu na trasie Gdańsk Główny – Gdynia Chylonia. Co 20 minut odjedzie pociąg z Gdyni Gł. do Chyloni, poza szczytem na SKM trzeba będzie poczekać nawet i 30 min. Przyczyną są prace związane z budową drugiego toru dalekobieżnego pomiędzy Gdynią Główną a Gdynią Chylonią.

W związku z utrudnieniami od 09.07.2012 r. do 02.09.2012 r. we wszystkich pociągach Przewozów Regionalnych sp. z o.o. na odcinku Gdynia Główna – Gdynia Chylonia – Gdynia Główna honorowane są bilety okresowe SKM, a także w środkach komunikacji miejskiej organizowanej przez ZKM Gdynia (autobusy i trolejbusy) na trasie ograniczonej przystankami komunikacji miejskiej, odpowiadającej stacjom i przystankom, na których zatrzymują się pociągi SKM, zlokalizowanych na odcinku: Gdynia Chylonia – Gdynia Główna – Gdynia Chylonia.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz