Wybory Miss w Łebie

02 lipca 2012r. | Drukuj

7 lipca na Skwerze Rybaka w Łebie odbędą się Ogólnopolskie Wybory Miss Lata Łeba 2012. Rozpoczną się one o godzinie 17.00, a galę poprowadzi znany z programu jak „Europa da się lubić” Hiszpan polskiego pochodzenia Conrado Moreno.

fot. Ejdzej/PB/Wikimedia

W konkursie weźmie udział 12 dziewcząt z całej Polski w wieku od 16 do 23 lat. Nasz powiat będzie reprezentowała Magda Badulska pochodząca z Lęborka, która urzekła komisję jurorską podczas lęborskiej gali Miss Polski 31 marca 2012 roku.

Wybory Miss poprzedzą wybory Małej Miss Lata, które odbędą się o godzinie 15.00. W tym konkursie wystartują dziewczynki w wieku od 4 do 10 lat. Nie będzie tu jednak oceniana ich uroda, ale talent wokalny, taneczny czy recytatorski.

W trakcie wyborów Małej Miss zaśpiewa Marco Bocchinio – włoski wokalista i kompozytor. Dodatkowo zgromadzeni goście będą mogli obejrzeć występ poznańskiego kabaretu „Afera”.

mat. prasowe


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz