Shakira tańczyła w jednej z gdyńskich szkół

30 czerwca 2012r. | Drukuj

Po studyjnym nagraniu w Radiu Gdańsk, kolumbijska piosenkarka wybrała szkołę tańca The Salsa Kings, gdzie przygotowywała choreografię do swojego najnowszego teledysku.

fot. shakira.com

Podobnie jak w przypadku Radia Gdańsk, informacja o ekipie i gwieździe pop, Shakirze korzystających z sal gdyńskiej szkoły tańca, została podana już po fakcie. – Gwiazda wraz z ekipą przebywała w naszej szkole przez dwa dni. Salsa Kings do tej pory nie chwaliło się tym faktem, bo na czas obecności Shakiry u nas, obiecaliśmy artystce całkowitą dyskrecję… – czytamy na stronie Salsa Kings. – Piosenkarka i jej ekipa była bardzo zadowolona z pracy w naszej szkole.

Dowiedzieliśmy się, że w wyborze szkoły duże znaczenie miało wyposażenie szkoły: profesjonalne nagłośnienie, specjalna legarowana podłoga taneczna, lustra, profesjonalna obsługa. Spodobał jej się również wystrój studia i nasza strona internetowa. Zadbaliśmy o wszelkie wygody dla naszej gwiazdy, specjalna woda mineralna, piłeczki do masażu stóp po treningu, materac do stretchingu. Podobno przysmakiem piosenkarki okazał się polski agrest, którym poczęstowano ją w szkole.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz