Morska Pielgrzymka Rybaków

28 czerwca 2012r. | Drukuj

Z okazji odpustu Świętych Apostołów Piotra i Pawła, 30 czerwca odbędzie się Morska Pielgrzymka Rybaków. Łodzie rybackie oraz jachty wypłyną z Mechelinek i udadzą się w kierunku Pucka.

fot. Borowiak/Polskiekrajobrazy.pl

30 czerwca odbędzie się Morska Pielgrzymka Rybaków. Uczestnicy pielgrzymki spotkają się na wodach Zatoki Puckiej, aby później wspólnie uczestniczyć w nabożeństwie za rybaków, a następnie świętować już na lądzie w Pucku. Po nabożeństwie na zatoce, odprawiona zostanie msza z udziałem Metropolity Gdańskiego ks. Abp. Sławoja Leszka Głódzia. Łodzie wypłyną zarówno z Pucka jak i Mecheline, gdzie Stowarzyszenie Port Mechelinki zaprasza wszystkich chętnych żeglarzy i mieszkańców Gminy do uczestnictwa w Pielgrzymce. Spotkanie zainteresowanych odbędzie się na redzie/plaży Mechelinek, w dniu pielgrzymki, o godz. 7.30, gdzie ks. proboszcz Parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego Stanisław Ziółkowski, pobłogosławi udających się na pielgrzymkę rybaków i żeglarzy.

mat. prasowe


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz