Zagraj w grę biznesową – „Decyzja” dla kreatywnych firm

25 czerwca 2012r. | Drukuj

Przez zabawę do sukcesu w biznesie. Rusza cykl nowatorskich szkoleń z wykorzystaniem biznesowej gry planszowej „Decyzja”. Właściciele firm z branży kreatywnej i ich pracownicy wcielą się w role szefów małego studia filmowego.

fot. sxc.hu

Szkolenie organizuje Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (ARP S.A.) w ramach projektu „Sieć Kreatywnego Biznesu”. Właściciele firm będą podejmować ważne decyzje w skali przedsiębiorstwa związane z zarządzaniem nowoczesną firmą.

Na czym polega gra biznesowa? Studio filmowe realizuje różne projekty związane z transmisją wydarzeń sportowych i kulturalnych, a także obsługuje agencje reklamowe i interaktywne w naszym regionie. Uczestnicy gry będą podejmować decyzje strategiczne dotyczące m.in. cen, oferty produktów, czy inwestycji, a także operacyjne w zakresie działów HR, logistyki i finansów.

– Proponujemy nową formę szkolenia, zamiast standardowych metod przekazywania wiedzy, stawiamy na praktykę. Udział w grze pomoże zrozumieć specyfikę zarządzania firmą z branży kreatywnej i nauczyć podejmowania korzystnych decyzji biznesowych – mówi Emilia Drozd-Kochanowicz, kierownik Sekcji Projektowej Działu Rozwoju Przedsiębiorczości w ARP S.A.

Cały czas można zgłaszać się na szkolenie, które odbędzie się w następujących terminach: w Gdańsku – 13 lipca i 7 września, oraz w Toruniu – 5 października. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.kreatywni.arp.gda.pl

Nowatorskie szkolenie z grą biznesową to nie jedyna propozycja, którą ARP S.A. oferuje w ramach „Sieci Kreatywnego Biznesu”. Aktualnie, świadczymy również usługę „Audyt Potrzeb Rozwojowych”. Pomaga ona określić potencjalne kierunki rozwoju firmy, m.in. w zakresie pozycji konkurencyjnej, wskazania kluczowych czynników sukcesu, czy analizy kompleksowości oferty produktowej i usługowej. Z nowej usługi można korzystać nieodpłatnie, do października 2012 r.


Opublikowano w: Praca i biznesTrójmiasto
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze