Zarobku szukali w cudzych piwnicach

22 czerwca 2012r. | Drukuj

Policjanci z Lęborka zatrzymali trzech złodziei, którzy w czerwcu tego roku na terenie gm. Cewice dokonali szeregu kradzieży z włamaniami do piwnic. Ich łupem padły m.in. butle gazowe, narzędzia i miedziane przewody.

fot. KPP Lębork

– Kryminalni ustalili i zatrzymali w ubiegłą środę trzech mężczyzn, którzy w ostatnim okresie włamywali się do cudzych piwnic, skąd kradli narzędzia, miedziane przewody, butle gazowe i akumulatory. Łączna wartość skradzionych rzeczy wyniosła ok. 2 tys. zł informuje st. sierż. Marta Kandybowicz z lęborskiej policji.

Zatrzymani to mieszkańcy gm. Cewice w wieku od 17 do 20 lat. Jak ustalili policjanci, złodzieje skradzioną miedź sprzedawali w punktach skupu złomu. Część skradzionych przedmiotów funkcjonariusze odzyskali. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniami.

Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz