Zawody break dance w Główczycach

20 czerwca 2012r. | Drukuj

Ponad setka zawodników, obserwatorów i fanów wzięła udział w organizowanych przez Haribo Crew przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Główczycach zawodach „Breakdance contest 2 vs 2”.

fot. GOK Główczyce

Zawody odbyły się 16 czerwca na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach. – Impreza miała na celu taneczną integrację szkółek breakdance z całej północnej Polski, do Główczyc przyjechały najbardziej uznane ekipy i najlepsi zawodnicy z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego – mówi Paweł Żmuda, dyrektor GOK w Główczycach.

Zwyciężyła ekipa Young Flava z Pruszcza Gdańskiego w składzie Bboy Mendi i Bboy Tomskee, którzy pokonali reprezentantów Słupska – Bboy Mucha i Bboy Korea. Za całokształt i wyjątkową prezentację podczas zawodów została przydzielona specjalna nagroda, która trafiła do Bboy Alien, reprezentanta grupy breakdance z Główczyc. Zawody odbyły się w atmosferze przyjaźni i integracji poprzez wspólny trening i zabawę.

fot. GOK Główczyce

Sędziowali uznani tancerze: Bboy 5.0 z Nakła nad Notecią, Bboy Kiki z Bydgoszczy i Bboy Slam z Pruszcza Gdańskiego. W atmosferę prawdziwego funky uczestników przeniósł Dj Horba z Gdańska. Startowało ponad 70 tancerzy, którzy przyjechali z Trójmiasta, Bydgoszczy, Lęborka, Redy, Rumii, Pruszcza Gdańskiego oraz ze Słupska i Gminy Słupsk.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze