Ze ślubu do aresztu

24 listopada 2010r. | Drukuj

21-letni Wejherowianin podejrzany o rozbój został zatrzymany przez policję w Urzędzie Stanu Cywilnego. Tuż przed weselem pan młody trafił do aresztu, a noc poślubną spędził samotnie w celi.  Za popełnione przestępstwo grozi mu 12 lat więzienia.

Fot. KWP Zatrzymany pan młody w wejherowskim areszcie

Jak informuje policja, mieszkaniec Wejherowa, który trafił do policyjnego aresztu, dzień wcześniej brał udział w rozboju. Śledczy przesłuchali mężczyznę, który dzisiaj usłyszy zarzuty. Noc poślubną spędził samotnie w policyjnym areszcie.
Rano policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali drugiego ze sprawców rozboju, do którego doszło w niedzielę wieczorem. Razem napadli na 22-letniego wejherowianina, pobili go i zabrali mu dwa telefony komórkowe oraz portfel.

Kryminalni pracując nad sprawą tego rozboju zauważyli w poniedziałek około południa, jednego z podejrzanych, gdy szedł ulicą odświętnie ubrany. Okazało się , że zmierza do Urzędu Stanu Cywilnego w Wejherowie. Policjanci poczekali na niego na zewnątrz. Gdy młoda para wyszła z Pałacu Przebendowskich, funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego mężczyznę. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz