Nowe stojaki rowerowe. Wskaż swoją lokalizację

15 czerwca 2012r. | Drukuj

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni planuje jeszcze w 2012 r. zamontować nowe stojaki rowerowe w Śródmieściu Gdyni, których lokalizacje wskażą miłośnicy jednośladów. Propozycje można zgłaszać do 30 lipca 2012 r. Stojaki będą montowane w bieżącym, jak i następnym roku.


Pokaż gemini na większej mapie

Liczba stojaków zależeć będzie przede wszystkim od sugestii rowerzystów. Wielu z nich z pewnością ma swoją opinię, w którym miejscu należy stojaki ustawić. Zarząd Dróg i Zieleni wraz z Zygmuntem Zmuda-Trzebiatowskim, Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Gdyni ds. komunikacji rowerowej, oraz zaproszonym do współpracy Stowarzyszeniem „Rowerowa Gdynia”, apelują do wszystkich zainteresowanych o wskazanie przybliżonej lokalizacji stojaków.

Można to zrobić na dwa sposoby: za pomocą ogólnodostępnego narzędzia internetowego (konieczne jest aktywne konto google) dostępnego po kliknięciu -> link. Po włączeniu edycji na zakładce po lewej stronie, za pomocą narzędzia w lewym górnym rogu obszaru roboczego należy wskazać miejsce na mapie. W tytule wpisać należy pobliski obiekt, adres lub miejsce docelowe, a.w.opisie liczbę potrzebnych wg Państwa stanowisk (liczba parzysta). Bądź za pomocą wiadomości e-mail na adres [email protected] w temacie wpisując „Stojaki”.

Jest jednak jeden warunek, stojaki mogą być zamontowane tylko na terenach ogólnodostępnych i zarządzanych przez ZDiZ. Do stojaków w kształcie trapezów będzie można przypiąć po dwa rowery za pomocą najskuteczniejszych zabezpieczeń (u-lock lub stalowy łańcuch). Akcja zbierania propozycji zostanie zakończona 30 lipca 2012 r. Ustawienie stojaków jest planowane częściowo w bieżącym, jak i w kolejnym, 2013 roku.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz