Uważaj, co pokazujesz na stadionie

14 czerwca 2012r. | Drukuj

Urzędniczka chorwackiego ministerstwa kultury tak bardzo ucieszyła się ze zwycięstwa reprezentacji piłkarskiej nad Irlandią na Euro 2012, że z radości pokazała nagie piersi. Zdjęcia ze stadionu w Poznaniu stały się międzynarodową sensacją, ale Chorwatce grozi kara.

fot. Facebook

Jelena Miksa ze swoją siostrą Wiktoriją nie tylko pokazała piersi, ale pozwoliła również, by całowali je kibice chorwaccy, co skwapliwie wykorzystali fotoreporterzy. Zdjęcia obiegły internet, a młoda pracownica archiwum niespodziewanie stała się sławna – podaje „Croatian Times”.
– Musimy zareagować. Urzędnik państwowy musi zachowywać się godnie – powiedziała rzeczniczka ministerstwa Natasa Petrinjak.
Chorwatka która była także na meczu z Włochami (1:1) jednak niczego nie żałuje. – Liczy się tylko styl, w jakim nasza drużyna zwyciężyła Irlandię (3:1). Wygrajmy to Euro! – powiedziała dziennikowi „Vecernji List”.
Urzędniczka pozostanie w Polsce, aby w poniedziałek dopingować Chorwatów w meczu z Hiszpanami w Gdańsku. Zobaczymy co pokaże tym razem…


Opublikowano w: PublicystykaTwój styl z GK
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz