Nocne bieganie po Gdyni

14 czerwca 2012r. | Drukuj

Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na VIII Nocny Bieg Świętojański. Zawody odbędą się 7 lipca, ale zapisywać można się do 22 czerwca na stronie internetowej: www.swietojanski.sts-timing.pl. Dotychczas do biegu zgłosiło się ponad 400 osób.

fot. sxc.hu

Uczestnicy Nocnego Biegu Świętojańskiego zmierzą się na dystansie 10 km. Start o godz. 21.00. Trasa prowadzić będzie przez Skwer Kościuszki, ul. Świętojańską, al. Marsz. Piłsudskiego oraz Bulwar Nadmorski. Start, meta i centrum zawodów usytuowane będą naprzeciwko Akwarium Gdyńskiego. Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca, zarówno w kategorii mężczyzn i kobiet, wynosi 3 tys. zł.

Nie ma możliwości zapisania się w dniu imprezy. Wpisowe wynosi 10 zł (płatne do 22 czerwca, po tym terminie – 100 zł). Odbiór pakietów startowych w dniu imprezy w godz. 17.00-20.30 w biurze zawodów.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.gosirgdynia.pl.


Opublikowano w: GdyniaRekreacja i sport
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz