Aplikacja na telefon dla kibica i turysty

14 czerwca 2012r. | Drukuj

Gdańska firma Goyello we współpracy z In Your Pocket Polska (IYP) opracowała darmową aplikacja na urządzenia mobilne – goEURO12. Aplikacja jest nieustannie aktualizowana, spełnia rolę przewodnika miejskiego, ponadto pokazuje bieżące wyniki meczów.

fot. Google.com

Przydatna aplikacja na telefon dla każdego odwiedzającego Polskę i Ukrainę kibica czy turysty jest dostępna dzięki gdańskiej firmie Goyello, działającej już prawie 6 lat. GoEURO 2012 pozwala na łatwy dostęp do informacji o ulubionych drużynach, meczach, wynikach, podaje rankingi, najświeższe wiadomości i wiele informacji na temat miast-gospodarzy i stadionów.

Ponadto aplikacja podaje wszystkie aktualne informacje na temat transportu lokalnego, najlepszych barów, klubów i restauracji, które warto odwiedzić, najciekawsze zabytki znajdujące się najbliżej miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Dodatkową dobrą informacją jest to, że produkt Goyello i IYP jest w pełni darmowy, aplikacja jest dostępna za darmo w Google Play i AppStore.

Galeria

fot. zrzuty ekranu/www.play.google.com


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz