W Sopocie patrole polskiej i hiszpańskiej policji

14 czerwca 2012r. | Drukuj

Dziś w grupowym meczu zmierzą się reprezentacje Hiszpanii i Irlandii. Na głównych ulicach Sopotu można zaobserwować tłumy kibiców obu drużyn. Nad bezpieczeństwem kibiców czuwają patrole hiszpańsko-polskie wraz z policjantami-spottersami z Polski i Hiszpanii.

fot. Policja Sopot

W związku z dzisiejszym meczem grupowym pomiędzy Hiszpanią a Irlandią, który odbędzie się na stadionie Arena Gdańsk, do Sopotu przyjechali kibice obu drużyn. Na mieście patrole pomorskich policjantów zostały wzmocnione przez funkcjonariuszy z Półwyspu Iberyjskiego. Ich zadania to m.in. pomoc dla hiszpańskich kibiców przyjeżdżających do Gdańska na mecz swojej reprezentacji. Wśród tych funkcjonariuszy są również spottersi-policjanci, którzy reprezentują interesy swoich kibiców i służą im pomocą także w kwestiach informacyjnych. Można ich łatwo rozpoznać po charakterystycznych niebieskich kamizelkach z napisem „Police”.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz