Wkrótce otworzą kolejną stację paliw

14 czerwca 2012r. | Drukuj

Prawdopodobnie już w wakacje zostanie uruchomiona nowa stacja paliw sieci Oktan przy ulicy Kossaka w Lęborku. Z powodu bliskiego sąsiedztwa budynków mieszkalnych stacja musi spełniać bardzo rygorystyczne warunki dotyczące ochrony środowiska.

fot. jcarlosn / flickr.com

Budowa stacji przebiega bardzo sprawnie, jednak o wszelkie zezwolenia na jej budowę starano się przez 4 lata. Powodem były sprzeciwy jednego z mieszkańców ul. Kossaka, który po wydaniu zezwoleń kierował sprawy do instytucji odwoławczych. W rezultacie jego starania nie przyniosły efektu, ale znacznie opóźniły rozpoczęcie inwestycji.

Z powodu bliskiego sąsiedztwa budynków mieszkalnych stacja musi spełniać bardzo rygorystyczne warunki dotyczące ochrony środowiska. Wszystko będzie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Teraz pozostaje tylko czekać na wielkie otwarcie.


Opublikowano w: LęborkPraca i biznesWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz