Nareszcie taniej także w Łebie

14 czerwca 2012r. | Drukuj

Zarówno mieszkańcy Łeby jak i turyści będą mieli możliwość zrobienia tańszych zakupów. Już 27 czerwca wielkie otwarcie POLOmarketu – pierwszego sklepu wielkopowierzchniowego w tym mieście.

fot. polomarket.pl

Budowę ukończono w zaledwie 3 miesiące. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Market znajduje się przy Al. Św Mikołaja. W dniu jego otwarcia klienci będą mogli skosztować przygotowanego z tej okazji 20-kilogramowego tortu, wziąć udział w licznych konkursach oraz nabyć wybrane produkty w promocyjnych cenach. Będą też konkursy dla dzieci prowadzone przez animatora.

Budowa tego typu obiektu na terenie Łeby była konieczna ze względu na liczne skargi mieszkańców i turystów na zbyt wygórowane ceny w lokalnych sklepach.

Wszystkie sklepy tej sieci są niemal identyczne. W środku do dyspozycji klientów będzie stoisko warzywne ze świeżymi warzywami i owocami, lada chłodnicza z klasyczną ekspozycją wędlin i mięs, inne artykuły spożywcze, środki chemiczne, kosmetyki oraz drobny sprzęt AGD.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. janusz pisze:

    Powinien być Jego Eminencja Biskup Pelplinski i poswięcic ! To jest wielka chwila w historii tego miasta ! Nadszedł czas skruchy sklepikarze i straganiarze. U Kochanowskiego ekspedientka obsługiwała na bosaka !?

  2. turysta pisze:

    Otworzyli ten market czy może ktoś się przyczynił i przenieśli otwarcie na po wakacjach?

Dodaj komentarz