II Zlot motocykli w Pierwoszynie

14 czerwca 2012r. | Drukuj

W dniach 15-17 czerwca 2012 r. w Pierwoszynie odbywać się będzie II Zlot Motocykli – Kosakowo 2012, którego organizatorem jest Klub motocyklowy Pirates MC.

fot. I Zlot Motocykli - Kosakowo 2011/www.facebook.pl/Pirates mc

Po raz drugi klub Pirates MC organizuje zlot motocykli. Podobnie jak w zeszłym roku teren zlotu będzie podzielony na 3 części. Jedna część będzie dostępna tylko dla motocyklistów, czyli pole namiotowe, kolejna część to teren do „czochrania” motocyklem oraz trzecia, teren przy scenie – do zabawy, biesiadowania. Na zlot organizatorzy zapraszają wszystkich. Przy cenie bawić może się każdy, nie tylko właściciele motocykli. Atrakcji nie zabraknie, w programie między innymi koncerty rockowe.

W piątek zagrają Cotton Wings, Procezz, Maczku Paczke, Lipa z Miodem, Masturbated Fuckear, natomiast w sobotę: Mescal, Martwa Natura, Psychollwood, Headshot, Killoff). W programie ponadto testowanie motocykli BMW, zabawy dla najmłodszych i konkursy dla motocyklistów: wolna jazda, najgłośniejszy motocykl, picie mleka na czas itd.. W sobotę o godzinie 13.00 odbędzie się parada motocykli głównymi ulicami gminy Kosakowo.

fot. www.kosakowo.pl


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz