IV Kaszubska Paraolimpiada

11 czerwca 2012r. | Drukuj

IV Kaszubska Paraolimpiada odbędzie się w niedzielę 17 czerwca na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie. Jednocześnie na terenach wokół hali odbędzie się już po raz III Bieg i po raz II Marsz Charytatywny „Skrzydło Anioła”.

fot. GOSiR Luzino

Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00. Jej celem jest integracja biegaczy pełno i niepełnosprawnych, zebranie funduszy na cele rehabilitacyjne dzieci ze świetlicy integracyjnej „Skrzydło Anioła” w Luzinie oraz popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej.

Uczestnicy w zależności od kategorii wiekowej będą mogli zmierzyć się na dystansach 300, 1000, 3000 i 5000 metrów. Więcej informacji odnośnie biegu na stronie www.skrzydloaniola.luzino.pl

Organizatorem wydarzeń jest działająca przy Kaszubskim Towarzystwie Sportowo – Kulturalnym, Świetlica Integracyjna „Skrzydło Anioła”, GOSRiT i GOK Luzino.


Opublikowano w: Rekreacja i sportWejherowo
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz