XXI Maraton Ekologiczny im. Tomasza Hopfera

11 czerwca 2012r. | Drukuj

W najbliższą niedzielę, 17 czerwca w Lęborku miłośnicy biegania będą mogli wziąć udział w maratonie organizowanym przez Organizację Ekologiczno-Sportową im. Tomasza Hopfera. Bieg rozpoczyna się i kończy na Placu Pokoju. Start o godzinie 9.00.

fot. Michał Kiśluk / archiwum

W tym dniu odbędzie się kilka imprez sportowych. Będą to XXVI Mistrzostwa Polski Weteranów w Maratonie, XXI Międzynarodowy Maraton Ekologiczny imienia Tomasza Hopfera, VIII Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Maratonie orz XXI Maraton Osób Niepełnosprawnych.

Trasa wyznaczona jest na terenie Powiatu Lęborskiego (Lębork – Nowa Wieś Lęborska) i liczy 42 km 195m. Co roku impreza cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród krajowych jak i zagranicznych uczestników. Tradycją stało się, że 5 minut przed startem biegaczy trasę przemierzają rowerzyści.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz