VII Biesiada Góralsko – Kaszubska w Popowie [FOTO]

11 czerwca 2012r. | Drukuj

Piękna pogoda i setki gości na kolejnej kaszubskiej biesiadzie w Popowie. Organizatorom nie przeszkodziło nawet trwające w Gdańsku EURO 2012, kolejny raz przygotowali świetną imprezę.

fot. GK / Jakub Urbański

Góralsko – kaszubski miks spełnił w niedzielę 10 czerwca pokładane w nim nadzieje. Przy scenie wciąż obleganej przez rozbawioną publiczność trudno było znaleźć dobre miejsce. Kolejne zespoły i atrakcje oraz zabawna konferansjerka prowadzących ani przez minutę nie pozwalały się nudzić.

Do stoiska z loterią fantową trzeba było stać w kolejce nawet kilkanaście minut, a darmowa grochówka czy później pieczony baran, znikały w oczach. Grillowane przysmaki przygotowywali członkowie oddziału Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego z Cewic i ledwo nadążali z nakładaniem kolejnych porcji na ruszt. Imprezie towarzyszył zlot motocyklistów, którzy licznie przybyli tego dnia do Popowa.

Całkowity dochód z imprezy został przekazany na rozwój Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Popowie.

Galeria

fot. GK / Jakub Urbański


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Julia pisze:

    To przykład ludzi z pomysłem!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz