45 – lecie miasta Redy. 3 dni świętowania

08 czerwca 2012r. | Drukuj

W tym roku miasto Reda obchodzi swoje 45-lecie. Z tej okazji mieszkańcy będą mogli świętować przez trzy dni. Piątek, sobota i niedziela wypełniona jest atrakcjami i wydarzeniami przewidzianymi dla każdego.

UM Redy

Od 15 do 17 czerwca Reda obchodzić będzie swoje 45-lecie. W piątek odbędzie się Uroczysta Sesja Rady Miejskiej połączona z wystawą 45 lat Redy w fotografii. W ten sam dzień rozegrane zostaną turnieje m.in. w piłkę nożną oraz premiera dramatu surrealistycznego „Zabić gołębia okruchem”. W sobotę dużo będzie się działo w Rodzinnym Parku Miejskim i MOKSiR m.in. warsztaty fotograficzne, pokaz gołębi, wystawa i konferencja Folkjo! oraz koncerty.

Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof K.A.S.A Kasowski, zagrają również KACEZET & DREADSQUAD. Na miłośników bardziej wyrafinowanej muzyki, również w sobotę w kościele NMP wystąpi Filharmonia Kameralna Sopot. Niedziela 17 czerwca głównie na sportowo. Wszystkie imprezy odbędą się na MOKSiR-rze. Przez cały dzień rozgrywki sportowe, pokazy strażackie oraz poczęstunek – zupa burmistrza, a na zakończenie dnia gala kickboxingu.

UM Redy

 


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz