Opowiedz swoją (nie) zwykłą historię Wejherowa

08 czerwca 2012r. | Drukuj

Weź udział w projekcie „Moje Wejherowo. Portret miasta”. Akcja ma na celu ukazać portret wewnętrzny miasta, który pozwoli pokazać jak żyją Wejherowianie, czym się zajmują, jakie mają pasje czy zainteresowania.

www.antykwariatfotograficzny.pl

Projekt „Moje Wejherowo. Portret Miasta” realizowany jest przez Fundację Fotografii Analogowej i Klasycznych Technik Fotograficznych „Antykwariat Fotograficzny” i współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Wejherowa. – Poszukujemy ciekawych i interesujących osób w różnym wieku zamieszkujących w Wejherowie lub z nim związanych, mieszkańców rdzennych i napływowych, przedstawicieli różnych grup społecznych i zawodów, osób związanych w przeszłości i współcześnie z miastem oraz osób przyczyniających się do rozwoju miasta a także wszystkich innych zainteresowanych. – informują organizatorzy projektu, Fundacja Fotografii Analogowej i Klasycznych Technik Fotograficznych.

Wybrane osoby zostaną sfotografowane klasyczną techniką fotograficzną (analogową) na negatywnie czarno-białym przy wykorzystaniu wielkoformatowego, drewnianego aparatu oraz zostaną zaproszone do opowiedzenia między innymi tego kim są, czym się zajmują, jak długo mieszkają w Wejherowie, co najbardziej lubią w swoim mieście itp. Wykonane fotografie mieszkańców miasta wraz z przeprowadzonymi wywiadami staną się częścią wystawy fotograficznej.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze