W Rumi 82 osoby oddały krew dla dzieci

05 czerwca 2012r. | Drukuj

W niedzielę 3 czerwca w Rumi odbyła się przedwakacyjna Akcja Honorowego Oddawania Krwi. 82 osobom, które wzięły udział w akcji udało się zebrać prawie 37 litrów. Krew będzie przeznaczona dla ratowania życia dzieci.

fot. UM Rumia

Prawie 37 litrów krwi udało się zebrać podczas Akcji Honorowego Oddawania Krwi, która odbyła się w niedzielę 3 czerwca 2012 roku w Przychodni „Panaceum” przy ul. Katowickiej 16 w Rumi-Janowie. Tym razem zarejestrowało się 100 osób, a 82 oddały krew. Zgodnie z wieloletnią tradycja, każdy kto oddał krew, wzioł udział w losowaniu upominków, ufundowanych przez sponsorów. Wśród nich są m.in.: Hipermarket Auchan, Castorama,  Klubobawialnia z Janowa, Hotel Faltom, Restauracje: „Podkowa”, „Credence”, „Magia Sushi” czy rumscy taksówkarze.

fot. UM Rumia

Zebrana w czasie akcji krew będzie przeznaczona dla ratowania życia dzieci, które ulegną wypadkom w czasie zbliżających się wakacji letnich. Akcję obsługiwał personel z Terenowej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wejherowie oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz