Gdyński Biznesplan rozstrzygnięty

01 czerwca 2012r. | Drukuj

Projekt „Think Litez” Michała Piskunowicza i Krzysztofa Tomaszewskiego zwyciężył w 10. edycji konkursu „Gdyński Biznesplan”. Laureaci otrzymali w nagrodę m.in. 45 tys. zł.

„Think Litez” to inteligentny system do sterowania oświetleniem. Łatwo go przystosować do każdego rodzaju pomieszczeń. Pomysł obejmuje cały proces – od zaprojektowania po zaprogramowanie i produkcję systemu.
Laureatką II miejsca została Marta Moksa . Nagrodzono ją za projekt „UBRANIOMETR”, czyli aplikację porównującą rozmiary ubrań według marek, która w prosty i szybki sposób pomaga w kupowaniu odpowiedniej odzieży w sklepach internetowych.

fot. UM Gdynia

III miejsce zajęła Patrycja Tkaczyk , autorka Platformy Projektowej „Re-design”. Pomysł jest adresowany do małych przedsiębiorstw, które oferują bardzo dobre produkty, ale nie mogą przebić się na rynku. Laureatka zamiast projektować produkty od nowa (np. meble czy opakowania), proponuje ich rewitalizację, czyli re-design.

 W tegorocznej edycji „Gdyńskiego Biznesplanu” wzięło udział 725 osób, które zgłosiły 631 oryginalnych pomysłów na biznes. W drugim etapie padł rekord w historii konkursu. Złożono aż 171 biznesplanów. W finale znalazło się 11 projektów – najmocniejszych pod względem merytorycznym i zdaniem jurorów mających największe szanse na realizację.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz