W Multikinie w Rumi Dzień Dziecka trwa 3 dni

31 maja 2012r. | Drukuj

Z okazji Dnia Dziecka Multikino przygotowało dla najmłodszych kinomanów atrakcje na pierwszy weekend czerwca. Mali widzowie w Multikinie będą mogli świętować przez całe trzy dni i oglądać wybrane filmy za jedyne 10 zł.

mat. prasowe

W Multikinie na dzieci od 1. do 3. czerwca czekają soczki, słodycze oraz kultowe, animowane filmy. W piątek o 17.00, oraz w sobotę i w niedzielę o 12.00 i 12.10 najmłodsi zobaczą za jedyne 10 zł film „Kot w butach” w 3D (do filmów 3D należy doliczyć 2 zł za udostępnienie okularów). Ponadto 1. czerwca odbędzie się premiera filmu animowanego „Kopciuszek. Inna historia”, który przeniesie dzieci w świat Dzikiego Zachodu. Najmłodsi poznają nowego Kopciuszka – zahartowaną kowbojkę. Nie zmieni się jednak to, że główna bohaterka będzie wykorzystywana i wyśmiewana przez macochę i jej córki.

O tym, czy jak w oryginalnej wersji zgubi pantofelek, najmłodsi dowiedzą się już w Dzień Dziecka. Dodatkowo w repertuarze na najmłodszych w Dniu Dziecka czekają takie filmy, jak: „Goryl Śnieżek w Barcelonie”, „Avengers”, „Piraci”, „Lorax” oraz „Królewna Śnieżka”. Również Multikino zaprasza do wszystkich swoich obiektów na Poranki. Dzieci w sobotę oraz w niedzielę o 10.30 i 12.00 będą mogły zobaczyć przygody „Troskliwych Misiów”.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz