Rumia: Śmierć motocyklisty

30 maja 2012r. | Drukuj

We wtorek przed godziną 21:00 w Rumi śmierć na miejscu poniósł młody motocyklista. Wypadek miał miejsce na rondzie w okolicy centrum handlowego Auchan na ulicy Kosynierów. Policjanci wyjaśniają, co było przyczyną wypadku.

fot. Policja Wejherowo

Wczoraj przed godziną 21:00 dyżurny policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Kosynierów w Rumi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni kierujący motocyklem suzuki jechał ul. Kosynierów w kierunku miejscowości Reda. Motocyklista zbliżając się do skrzyżowania o ruchu okrężnym najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie na pojazdem i wywrócił się na jezdni. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 25-letni motocyklista. Śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności zdarzenia.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz