Wycieczka rowerowa z książką pod pachą

30 maja 2012r. | Drukuj

W Rumi 2 czerwca wszyscy miłośnicy rowerowych wycieczek i dobrej książki będą mieli okazję połączyć te dwie pasje i wziąć udział w akcji „Czytanie na Ramie”. Gość specjalny rumska pisarka Karolina Janowska.

mat. prasowe

Coś dla ducha i dla ciała – „Czytanie na Ramie” to akcja, która towarzyszyć będzie wycieczce inaugurującej sezon rowerowy. Organizatorem jest Klub Turystyki Rowerowej „Sama Rama”. Biblioteka włącza się w rajd organizując wspólne czytanie pod hasłem „Czytanie na Ramie”.- Jest to już kolejna akcja naszej biblioteki, której celem jest zachęcanie do sięgania po książkę  zawsze i wszędzie – mówi Kinga Lanc z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi. – 2 czerwca w sobotę wsiadamy na rowery i spotykamy się przed Biblioteką Główną w Rumi przy ul. Pomorskiej 11 o godz. 9 30. Następnie wspólnie z Klubem „Sama Rama” wyruszymy w trasę ulicami Rumi, która zakończy się grochówką przy Domu Bankietowym Grinholc. – informuje Kinga Lanc.

Na miejscu zostanie wspólnie przeczytamy fragment powieści rumskiej pisarki Karoliny Janowskiej  pt. ”Opowieści Celtyckie”. W czytaniu towarzyszyć będzie Autorka powieści. „Opowieści Celtyckie” to powieść należąca do kategorii fantastyka. Opowiada o kraju Celtów i wyborze między obowiązkiem narzuconym synowi wodza Arwernów przez bogów a jego zakazaną miłością.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz