Mamy bilety na 2 wydarzenia w Multikinie Rumia

01 czerwca 2012r. | Drukuj

Przyszły tydzień w Multikinie zapowiada się interesująco. W poniedziałek 4 stycznia Multikino i Best Film zapraszają na koncert Boba Marleya „Marley – one love”. Dzień później wieczór przeznaczony dla Pań. Makijaże, dobór bielizny oraz oczywiście film z doborową obsadą, tym razem „Uwodziciel”.

fot. mat. prasowe

W poniedziałkowy wieczór sale kinowe Multikina przepełnią się muzyką reggae. Już 4 czerwca odbędzie się pokaz filmu pt. „Marley”, w reżyserii nagrodzonego Oscarem Kevina Macdonalda. „Marley” to barwna podróż do świata muzyki, miłości, radości i jedności ponad podziałami. Taki świat przez 36 lat swojego życia tworzył Bob Marley i zarażał nim miliony ludzi na wszystkich kontynentach. Król reggae, nazywany prorokiem Rasta, kochał kobiety, futbol i marihuanę, ale jego największą miłością była muzyka.

Natomiast 5 czerwca wieczór tylko i wyłącznie dla Pań. Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt, w którym przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań. Czerwcowe Kino Na Obcasach wyjątkowo rozpoczynamy o godzinie 19:30. Atrakcją wieczoru będą m.in. makijaże wykonywane przez profesjonalne stylistki oraz pokaz brafittingu, czyli perfekcyjnego doboru staników. Partnerami akcji jest Centrum Nauki i Biznesu ŻAK oraz salon Atelier TWIN.

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres [email protected] imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Pierwsze dwie osoby, które do poniedziałku (04.06), do godziny 11:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno podwójne zaproszenie. W tytule maila należy wpisać odpowiednio: Marley bądź KNO (tylko dla pań)

Aktualizacja 01.06:

Jedno podwójne zaproszenie na wydarzenie Kino Na Obcasach zostało już rozdane! Kolejna osoba, która się zgłosi ma szansę wybrać się na koncert Boba Marleya


Opublikowano w: TrójmiastoWejherowoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz