Kradł ogrodzenie, potem chował się w krzakach

28 maja 2012r. | Drukuj

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci z Lęborka zatrzymali mężczyznę który odcinał i kradł metalowe elementy ogrodzenie z posesji na ul. 9-go Maja. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i dzisiaj usłyszały zarzuty, może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Lębork

– Policjanci z Lęborka zatrzymali dzisiejszej nocy 42 letniego mężczyznę, który odcinał i kradł metalowe elementy ogrodzenia jednej z posesji na ul. 9-go Maja. O złodzieju powiadomiła policję anonimowa osoba i na miejsce natychmiast pojechali policjanci – informuje Daniel Pańczyszyn z lęborskiej policji. Złodziej próbował ukryć się przed mundurowymi w krzakach ale został zauważony i złapany. Wskazał policjantom miejsce gdzie odkładał odcięte wcześniej elementy. Zatrzymany mężczyzna był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie, noc spędził w celi a dzisiaj usłyszy zarzuty.

42 letniemu złodziejowi grozić może do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci dziękują osobie, która anonimowo zgłosiła zdarzenie. – Takie zachowanie jest godne naśladowania i potrzebne we wspólnej pracy nad zapewnieniem poczucia bezpieczeństwa w mieście – dodaje Daniel Pańczyszyn.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz