Piłkarze drużyny Hiszpanii przyjadą do Juraty

23 maja 2012r. | Drukuj

Bliskie sercu kobiety piłkarzy reprezentacji Hiszpanii na czas Euro zamieszkają w hotelu Bryza w Juracie. Piłkarze zgodnie z wytycznymi UEFA mogą widzieć się z żonami, partnerkami raz na 4 dni.

www.bryza.pl

Panie do hotelu przyjadą już 10 czerwca, kiedy Hiszpania rozegra ciekawie zapowiadający się mecz z Włochami. Przez 5 kolejnych dni mieszkać będą w luksusowych apartamentach z widokiem na morze i z bezpośrednim zejściem do nowoczesnego SPA. – Specjalnie dla żon i narzeczonych kadry zaproponowaliśmy przygotowanie hiszpańskie menu. Wczoraj otrzymaliśmy jednak informację, że Panie zdecydowały się na skorzystanie z tradycyjnego menu naszej restauracji, której specjalnością są znakomicie przyrządzone dania z ryb i owoców morza- mówi Dyrektor Generalny hotelu Krzysztof Dubrow.

fot. Sara Carbonero i Iker Casillas/www.bleacherreport.com

Jedynym dodatkowym udogodnieniem dla pań będą kanały telewizyjne w języku narodowym. – Specjalnie dla naszych gości uruchomimy 2 kanały informacyjne hiszpańskiej telewizji, aby Panie mogły na bieżąco śledzić bieżące wydarzenia sportowe- dodaje dyrektor hotelu. Jedna ze znanych partnerek jest piosenkarka Shakira, która może przyjechać kibicować Gerardowi Pique. Skład drużyny nie jest jednak do końca znany. Nie wiadomo czy do kadry dostanie się Pique. Na razie powołani zostali m. in. Iker Casillas (Real Madryt), Sergio Ramoz (Real Madryt), Xabi Alonso (Real Madryt) i Fernando Torres (Chelsea Londyn). Selekcjoner nie powołał jeszcze piłkarzy z FC Barcelony. Na pewno nie zagra David Villa i Carles Puyol ze względu na leczenie kontuzji.

Zgodnie z zaleceniami UEFY piłkarze mogą odwiedzić swoje partnerki raz na 4 dni, zatem prawdopodobnie między 10 a 14 czerwca piłkarze odwiedza Jurate.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze