Mamy kolejne zaproszenia do kina

21 maja 2012r. | Drukuj

Tym razem na kinomaniaków czeka maraton ambitnych filmów. Kino Konesera 25 maja we wszystkich trójmiejskich kinach Multikino. W piątkowa noc wyświetlonych zostanie 5 filmów w tym premierowo Łowcy głów Mortena Tylduma. Do rozdania mamy 3 pojedyncze zaproszenia do Multikina w Rumi.

mat. prasowe

Najbliższy maraton ENEMEF: Kino Konesera to propozycja dla osób, które cenią Kino przez duże „K”. Pokazane zostaną filmy z inteligentnym humorem i wciągającymi historiami, których nie da się długo zapomnieć. Prezentowane tej nocy obrazy były nagradzane na licznych festiwalach, zdobyły uznanie krytyki i widzów. W repertuarze na noc z 25 na 26 maja znalazły się: Premierowo – Łowcy głów, fenomenalna komedia Nietykalni, poruszający Lęk wysokości i kontrowersyjny dramat erotyczny Wstyd.

Łowcy głów to thriller, który dorównuje poziomem filmom Tarantino i braci Coen. Film został oceniony przez użytkowników serwisu www.filmweb.pl na 7.20.

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres [email protected] imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Pierwsze trzy osoby, które do czwartku (24.05), do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „maraton ENEMEF: Kino Konesera”

 


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz