Dzień Jakuba w Wejherowie w rytmie folku i rocka

21 maja 2012r. | Drukuj

Rockową gwiazdą wieczoru tegorocznych obchodów „Dnia Jakuba” w Wejherowie będzie Ania Wyszkoni. Również tego wieczoru zagrają dwa zespoły grające folk: BUBLICZKI i FUCUS. Przed północą dla zgromadzonych odbędzie się urodzinowy pokaz sztucznych ogni.

mat. prasowe

 Dzień Jakuba w Wejherowie odbędzie się 27 maja. Impreza na wejherowskim rynku rozpocznie się o godzinie 19.00. Na uczestników czekać będą stoiska rekreacyjne, gastronomiczne i inne ciekawostki. Przed koncertami dwóch zespołów folkowych i rockowego w wykonaniu Ani Wyszkoni odbędzie się m.in. uroczystość intronizacji Króla Bractwa Kurkowego oraz pokaz Salw Armatnich. Ponadto odegrany zostanie hejnał Wejherowa, wręczone zostaną również coroczne Nagrody Prezydenta Miasta.

Na zakończenie obchodów zorganizowany zostanie urodzinowy pokaz sztucznych ogni. W związku z ostatnią, efektowną atrakcją dnia organizatorzy proszą o nie parkowanie pojazdów na terenie parkingów u zbiegu ulic: Wałowej – Północnej / Dąbrowskiego oraz od strony ul. Św. Jana, gdyż w tej części miasta zostanie zlokalizowane stanowisko pirotechniczne do pokazu sztucznych ogni.

W/w teren dla pojazdów zostanie zamknięty w dniu 26 maja (sobota) od godziny 19.00 (możliwy będzie wyjazd) natomiast dla ruchu pieszego 27-ego maja w godzinach od 23.15 – 24.00.

Przejazd drogą od ul. Sienkiewicza w kierunku ul. Dąbrowskiego w dniach 27 maja od godziny 19.00 będzie również zamknięty. Za utrudnienia organizatorzy, czyli Prezydent Miasta Wejherowa i Wejherowskie Centrum Kultury, przepraszają i jednocześnie serdecznie zapraszają na tegoroczne Święto!


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz