Wejherowo: Pożar przy ul. Gniewowskiej

20 maja 2012r. | Drukuj

W sobotę w Wejherowie przy ulicy Gniewowskiej doszło do pożaru garażu. Ogień zajął też część dachu pobliskiego domu. Do szpitala z poparzeniami trafił 9-letni chłopiec.

fot. internauta arsi7/kontakt24.tvn

Po godzinie 15 w sobotę (19.05) zapalił się garaż przy ulicy Gniewowskiej w Wejherowie. Po chwili ogień rozprzestrzenił się na stojący obok dom.- „W momencie przyjazdu strażaków na miejsce ogniem był objęty cały garaż. W wyniku rozprzestrzenienia się pożaru, zapalił się również element konstrukcji dachu przylegającego budynku mieszkalnego. Zadymiły się pomieszczenia na pierwszym piętrze i parterze” – poinformował st. ogn. Jarosław Górski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. W akcji gaśniczej brało udział 6 jednostek straży pożarnej z Wejherowa i okolic.

Karetka pogotowia zabrała do szpitala poparzonego w wyniku pożaru 9-letniego chłopca zamieszkałego w domu, który również zajął ogień. – „Po przyjeździe na miejsce służb, przebywał na podwórku. Miał lekkie poparzenia ręki i czoła. Został przewieziony do szpitala. Wraz z nim – ze względu na stres i roztrzęsienie – na obserwację zabrano jego około dziesięcioletnią siostrę” – dodał. Przyczyny pożaru wyjaśnia policja.

fot. internauta arsi7/kontakt24.tvn


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz