W Wilkowie znowu chcą pobić rekord

18 maja 2012r. | Drukuj

W najbliższą niedzielę, 20 maja w Wilkowie, już po raz dziesiąty odbędzie się „Majówka Wilkowska”. Jedynym z najważniejszych wydarzeń będzie bicie rekordu świata w gotowaniu polewki rybnej. Znany restaurator Adam Gessler przygotuje kilka tysięcy porcji tej zupy.

fot. wilkowo.pl

Imprezę rozpocznie III Otwarty Powiatowy Turniej Gry w „Baśkę Kaszubską”. W programie jest również Rajd Motocyklowy Szlakiem Pałaców i Dworów oraz Rajd pieszy i rowerowy PTTK. Uczestnicy zlotu i goście posłuchają także koncertu rockowego.  Goście będą mogli podziwiać paradę motocykli jadącą z Wilkowa do Lęborka i z powrotem.

Odbędą się także zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej, Otwarty Powiatowy Turniej Sołectw oraz zawody Strong Man z udziałem mistrzów. Wystąpią amatorskie zespoły muzyczne i będzie można przyjrzeć się z bliska egzotycznym ptakom z Ogrodu Ornitologicznego  w Łebie.

Gwiazdą wieczoru podczas majówki będzie zespół” MILANO”.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]ska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz